Ceník bytů - BD Hálkova, nové byty České Budějovice

prodej rodinného domu se zahradou, Zavadilka, České Budějovice

Celkem 29 fotografií, zobrazit všechny
Kontakt na prodejce
Máte zájem o více informací?
Kontaktujte nás !
*
*
*
*
Číslo nemovitosti:
2023006
Typ domu:
Rodinný dům
Plocha užitná:
150 m2
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Cena:
7.400.000 ,-
Popis nemovitosti:

Exkluzivně nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům na Zavadilce na okraji Českých Budějovic. Dům je samostatně stojící na rohové parcele o celkové výměře 496 m2. Rodinný dům se nachází na moc hezkém, velmi klidném místě v původní zástavbě rodinných domů v těsné blízkosti lesa. Autobusová zastávka je vzdálena pouhých několik desítek metrů od domu.
Dům postaven v roce 1952 a v letech 1994 až 1997 byl kompletně zrekonstruován a zateplen. V roce 2006 proběhla rekonstrukce zdí a podlah v 1NP kromě koupelny a na stropech přidělány sádrokartony.
Dům o dispozici 4+1 je jednopodlažní s obytným podkrovím, nepodsklepený s obytnou plochou cca 150 m2 a skládá se z těchto místností : 

  1. NP : zádveří, chodba, kuchyně s jídelnou, koupelna, obývací pokoj, ložnice, komora, schodiště
  2. NP : schodiště, šatna, ložnice, pokoj s balkonem

Dům je napojen na veškeré přípojky – el.en., voda, plyn, kanalizace. Vytápěn je kombinovaným kotlem – el. en., plyn +krb v obývacím pokoji, ohřev vody je zajištěn bojlerem, na pozemku je vrtaná studna s dostatkem užitkové vody.
Na uzavřeném dvoře se nachází menší stavby – kolna, dřevník, dílna a sklep. Zahrada je osázena okrasnými dřevinami a vzrostlým ořechem.
K dispozici po domluvě.